Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elviselhetetlen vagyok menzesz...

Elviselhetetlen vagyok menzesz előtt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden hónapban kb 4-5 napig egyszerűen annyira elviselhetetlen vagyok, hogy ebben az időszakban pl nem is beszélek barátommal, mert tudom, hogy gyanúsítgatnám.


Ilyenkor egyszerűen egy kupac sz@rnak érzem magam, teljesen depresszióba esek.

Ha barátommal vagyok, és ránéz valakire, egyszerűen annyira féltékeny leszek, hogy az hihetetlen..

Önbecsülésem persze 0 ezekben a napokban...

Ráadásul annyira feszült vagyok, a vérnyomásom is magas, 140/90, pulzusom 80 körül van (általában 110/70, 60-as pulzussal)

Még a fákba is belekötnék szívem szerint, bármin elsírom magam..


Próbálom visszatartani ezeket de néha egyszerűen csak robbanok, és utána magamra sem ismerek. Mert amúgy egy nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok.


Amúgy szedek multivitamint, magnéziumot sportolás előtt, magne b6-ot.. De úgy látszik hiába...


Mit tegyek?


2012. ápr. 9. 20:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most is sírok a nagy semmin, én sem tudom, miért... És akkor még barátom is veszekszik velem.. :((
2012. ápr. 9. 20:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Dugj fel egy tampont:D
2012. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy viccet félretéve: Magne B6 Femina lehet hogy segít. :)
2012. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos nem tűnt fel, de k*rvára nem vagyok vevő a poénokra!
2012. ápr. 9. 20:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt szedek, és nem segít.
2012. ápr. 9. 20:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Olyan feszült vagyok, hogy néha megszólalni sem tudok, mert "gombóc" van a torkomban.. Minden izmom befeszülve...
2012. ápr. 9. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszélj nőgyógyásszal, fog neked felírni enyhe nyugtatót. Ezt úgy hívják, hogy premenstruációs szindróma, lehet rajta segíteni.
2012. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ilyen durvák a tüneteim, meg a menzeszem is nagyon erős volt, írt fel fogamzásgátlót, hátha segít (meg amúgy is azért mentem). Most szedtem be az első levéllel, lehet, hogy később más lesz, de most nagyon rossz és valamit tenni kéne, mert megőrülök

Ráadásul ilyenkor aludni se tudok, csak napi 4-5 órát

2012. ápr. 9. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Sportolj a kimerülésig! Nekem az segít.
2012. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sportolás után kb fél órán át minden oké, utána kezdődik elölről:(
2012. ápr. 9. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!