Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja viszket a hüvelyem...

2 napja viszket a hüvelyem belül és a külső területeken is. Először fájdalom volt. Mi lehet 17 évesen?

Figyelt kérdés
2 napja viszket a hüvelyem belül és a külső területeken is. Először fájdalom volt, de azt hittem az csak a lovaglás miatt van, mivel volt egy versenyem a hétvégén és nagyon sokat készültem rá, sokat ütődött az altestem... de most elkezdett viszketni, és nem múlik el. Mi lehet ez? Ha nem múlik el csütörtökön elmegyek dokihoz, de kíváncsi vagyok, valaki sejti-e mi bajom. 17 éves vagyok és szűz.

2012. ápr. 9. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vmi fertőzés. Gomba, esetleg baci.
2012. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gomba.Nem fog magától elmúlni.Ne várj csütörtökig.Ha csak akkor van nőgyógyászat,akkor a háziorvos is írhat fel valamit.
2012. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

háziorvos nem írhat fel erre semmit

nőgyógyászhoz kell menned, valami fertőzésed van hüvelygyulladással

2012. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Még annyi, hogy utánaolvastam és valószínűleg a canesten kombit fogják felírni, és nekem elvileg hétfőn megjön a menstruációm, ezzel lehet baj, ha holnap sikerülne elkezdeni a kezelést?

2012. ápr. 9. 21:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és, hogy addig valamivel tudom enyhíteni a viszketést?
2012. ápr. 9. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Canestennel olyan nagyon nem árthatsz. Vegyél a patikában (kombit, csak a krém nem elég), aztán menj el dokihoz.
2012. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

de árthat a canestennel! mindig mindenre azt a szart ajánlgatjátok....fájdalmai vannak, tehát gyulladása van, amire megfelelő antibiotikum kell


menj orvoshoz, amúgy meg a canesten combit és mást sem tudsz használni, amíg megvan a menzeszed


és a dokik a legritkább esetben írnak fel ilyen szart!

2012. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megyek holnap délután, már alig várom, hogy elmúljon!! De a menzeszig ugye lehet szedni a gyógyszert általában?
2012. ápr. 9. 22:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam mindenre azt ajánlani. De mivel csak csütörtökön jut dokihoz, addig megőrül a fájdalomtól. Ha kap is kezelést, be sem tudja fejezni a menzesz miatt. Most szenvedjen egy hétig?

Nekem doki mondta, hogy lehet használni.

Amikor fertőzésem volt, és kúpot írt fel (kikeverőset), akkor is tetetett bele canestent.

A canesten egyébként igen jó gombaölő. Ha nem gombája van, akkor nem ér semmit, de ártani nem igen fog.

2012. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A külső terület már nem a hüvelyed, hanem a szeméremtested.
2012. ápr. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!