Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt mi okozhatja? (menzesz)

Ezt mi okozhatja? (menzesz)

Figyelt kérdés

Majdnem az egész múlt hónapot végig menstruáltam, de a hasam csak az utolsó néhány napban fájt. Most, egy hét elteltével újra megjött. Miért?

2 hónap múlva 15/L



2012. ápr. 10. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz?
2012. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
11 éves korom óta.
2012. ápr. 10. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Akkor szerintem már be kellett volna állnia. A biztonság kedvéért jobb ha orvoshoz mész. Minden jót kívánok Neked! :)
2012. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi :D Nekem már az elején beállt, 28 nap volt mindig, akkor jött meg, amikorra vártam, sose volt ezzel probléma. Tudom, hogy orvoshoz kéne menni, dehát... nem nagyon szeretnék. Abban reménykedem, itt majd valaki megmondja a tutit, és akkor kihagyhatom a dokit :D
2012. ápr. 10. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem vicc, súlyos vérveszteséged lehet, ha egy egész hónapot végig véreztél.
2012. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem játék. Már mikor jóval túllőtte a normális időtartamot utána el kellett volna menni! Sipirc!:):)
2012. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Húzzál dokihoz, ez lehet akár valamilyen gyulladás, vagy ami valószínűbb sérülés a nyálkahártyán ami nehezen gyógyul, és te úgy hiszed hogy ez a menses, pedig nem, csak vérzel, mert nem gyógyulsz ott belül.
2012. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha szégyenlős vagy akkor menj női dokihoz! vannak már elegen és sokkal könnyebb elötte terpeszteni vetkőzni mint egy idegen férfi elött...
2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De anyu azt mondta nem vizsgálhatnak meg csak max ultrahangon mert még szűz vagyok. Bár szerintem ez hülyeség. De izé... szóval mit fognak csinálni? Fájni fog?
2012. ápr. 11. 07:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukád rosszul tudja, szűz lányokat is meg tudnak vizsgálni.
2012. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!