Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császármetszés után ez normáli...

Császármetszés után ez normális? Az orvos szerint jól sikerült a műtét.

Figyelt kérdés
11 hónapja volt császármetszésem. 6 hónap telt el, mire fájdalom nélkül fel tudtam ülni. Lassan regenerálódok sajnos. Műtét óta most szexeltünk először és azóta fáj a hasam. Tényleg előfordulhat valamilyen összenövés?

2012. ápr. 10. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen műtét után előfordulhat összenövés. A nagymamámnak egy laparoszkópiás műtéte volt, ami három kicsi lyukat jelentett, de neki is sikerült összenövéseket beszereznie, amik örökre húzódni fognak.
2012. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Összenövés előfordulhat, de az nem jár fájdalommal. Nekem is volt császárom, később egy laparoszkópos epeműtétem, és most decemberben egy újabb lapar diagnosztikus célzattal. Azt mondta a dokim, hogy olyan összenövéseim vannak, hogy alig látott be a hasüregbe. De fájdalmam nincs semmi.

Szerintem valami mástól van a fájdalmad.

2012. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!