Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sumamed 500mg tabletta +Canest...

Sumamed 500mg tabletta +Canesten kup +Mycosyst gynotavletta gombás fertőzésre?

Figyelt kérdés

Ezt a 3 gyógyszert kaptam a nőgyógyászomtol,visszatérő gombásfertőzésre. Évek óta egy párom van egyikönk sem lépett félre,de evvel sajnos nem tudunk megbirkozni.

A canesten kupot,minden este 6 napon át kell alkalmazni,a mycosyst kapszulát heti 1 dbot kell bevenni 2 héten kerezstül(össz 2 kapszulábol áll)illetve a sumamed antibiotikumot mindkettőnknre kell szedni.A doki azt mondta h 3 napon át napi 1 dbot(500mg) szedjünk,de elolvastam a tájékoztatótés azt irja h egyszerre kell 2 dbot bevenni az ilyen gombás fertőzések esetén. Tehát mit csináljak? Csináljam ahgoy a doki mondja vagy ahogy irva van.Igy is ugy is annyi a hatása?Valakinek volt már ilyenje? Elmult?Vagy van aki jobbat tudna ajánlani?NEm bizok az orvosokban hiszen csak a pénzt látják az emebrekben.:(


2012. ápr. 11. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

A betegtájékoztató szerinti adagolás csak egy javaslat.

Gratulálok az utolsó mondatodhoz. Meg is érdemled ha lesz*rnak.

2012. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát gratulálhatsz is.

Nemértelek,te olyan naiv vagy h elhiszel mindent nekik? Kis Gyerek korormba sosem szedtem antibiotikumot mert anyám szerint csak jobban leépiti az immunrendszeremet és az orvosoknak ebből van pénzük,minden kiadott recept után.És képzeld teljesen rednben vagyok azota alig voltam beteg!Tuléltem a gyerekkort.Érdekes. Sajnos éppp elégszer kezeltek félre és fizettem többszázezret minden csodamodszerért és mégsem történt eredmény. Továbbá van orvos igaz más területű a családban és sjanos hallottam ezt azt h melyik oevos h áll hozzá a betegségek kezeléséhez,pláne a nőgyógyászok és a pszichologusok!Nemalaptalan a mondatom elhiheted.

2012. ápr. 11. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek szeded be? Eddig is elvoltál antibiotikum nélkül. Ha nem bízol az orvosokban, akkor kezeld ki magad a bajod.
2012. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nah jó,valaki értelmes választ tud adni vagy sem?
2012. ápr. 11. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy szedd, ahogy az orvos mondta. Szerintem ez elég egyértelmű.
2012. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az orvos utasítása szerint szedném.

Érdeklődtél más megoldás után, én tudok egyet.

Gynevac injekció.

Magyar találmány, rengetegféle női bajság elleni védőoltás. Mivel a lactobacilus flórát is újraépíti, így a gomba ellen is véd.

Mi mindketten beadattuk a férjemmel a passzolgatás miatt, és kutya bajunk!

Rengeteg fórumon olvashatsz róla. Csak ajánlani tudom!

2012. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!