Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom péniszén szemölcsök...

A párom péniszén szemölcsök jöttek ki. mit tegyek? Orvoshoz menni fogok. Úgy tudom méhnyakrákot kapok ettől. Vannak tünetek? Illetve milyen kezelés jár ilyenkor? Biztos méhnyakrákot okoz?

Figyelt kérdés

#méhnyakrák #pénisz szemölcs
2012. ápr. 12. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Okozhat. Kérdés inkább, hogy kitől kapta. Amúgy 1000 fertőzésből 1 lesz rák, de ehhez kell a gyenge immunrendszer is. Illetve monogám kapcsolatban hajlamos elmúlni 2 év alatt.Persze megfelelő szexuális partner változatossággal fent lehet tartani a fertőzést akár életed végéig, és vagy 90%-ra növelni a rák esélyét
2012. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis mész orvoshoz a chlamydia-t is nézesd meg, mert az belülről 100% bizonysággal rágja szét a petevezetéked, meg a párod heréjét, és a fertőzöttek 90%nál semmilyen tünetet nem okoz, viszont valószínűsíti a jelenlétét a hpv. A párod is menjen szépen urológushoz, vagy egy jó bőrgyógyászhoz amelyik szimpatikusabb neki.
2012. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és az lehetséges hogy tőlem kapta el? és nálam nem okozott semmiféle ilyen panaszt? hogy erősebb az immunrendszerem,és ezért?
2012. ápr. 12. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
A szemölcs csak HPV-től lehet. Viszont ált. azok a típusok, amik szemölcsöt okoznak, nem okoznak méhnyakrákot.
2012. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olvasgattam róla de annyira nem tudok eligazodni rajta. egyik azt írja ez okozza a méhnyakrákot a másik meg nem,meg nincsenek tünetek,de láttam is már olyan képet. attól tartok hogy nincsenek tüneteim,illetve nemrégen volt valami probléma,gombás fertőzés Canesten Combit használva elmúlt, és félek hogy tünetek nélkül ott bent van valami baj.és még az is hogy a páromnak ez a problémája....akkor nekem nem lehet semmi bajom? mert már nem most jelentkezett nála és még nem sikerült orvoshoz jutni. viszont láttam olyan képet ami a női nemiszerven lévő szemölcsös betegség....nem szép. de nekem ilyen nincs. tehát nem értem.
2012. ápr. 12. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak magas kockázatú típusok, ezek okozhatnak rákot. Az alacsony kockázatú fajták pedig szemölcsöket igen, ràkot nem. Persze az hogy neki van alacsony kockázatúja, még nem zárja ki a lehetőséget, hogy nincs magas is. Nézesd meg magad. Ne csak hpv-re, hanem std-ket is kérd, mondd hogy félrelépett a párod (ami nem kizárt).
2012. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül okoz méhnyakrákot,általában amitől kijön a szemölcs(HPV egy másik típusa)az nem okoz rákot,de előfordulhat.

Általában leecsetelik a szemölcsöt,vagy pedig lézeres műtéttel veszik le.

2012. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!