Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány évesen voltatok...

Ti hány évesen voltatok elösször nögyogyásznál? és milyen volt?

Figyelt kérdés

Normàlisan hàny évesen kell elöször nögyogyàszhoz menni??

Amùgy nincsen semmi problémàm csak kérdezem



2012. ápr. 13. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen voltam először. Sokkal szörnyűbbre számítottam. Miután kijöttem, csak annyit kérdeztem magamtól "ezért kellett ennyire f.snom??? Hát ez semmi..."


A dokinő rendes volt, kedves, óvatos, mindent mondott mielőtt csinálta. Semmi rossz élmény.

Persze azért pucéran terpeszteni egy vadidegen előtt nem túl kellemes, nyilván nem élveztem különösebben a dolgot, de simán ki lehet bírni, és pár perc az egész.


Akkor kell menni, ha:

- Bármilyen életkorban, ha vmi gondod van.

- Ha 16 éves korig nem jön meg az első menstruáció.

- Ha elkezdesz nemi életet élni, akkor utána legkésőbb egy évvel érdemes elmenni szűrésre, majd onnantól évente egyszer.

- Szerintem kb. 20 éves korban érdemes elmenni akkor is, ha az ember szűz, megnézni, hogy minden okés-e.

2012. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. ápr. 13. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

én kb 13-14 évesen mentem el, mert az újságban azt olvastam, bármi kétségünk van, nyugodtan keressük fel a dokit.

hát nekem nem jött meg és féltem, nem e terhes vagyok

kiderült valami gombás, gyulladásos betegség van

és jól leszidott, hogy ilyen korban nem fiúzni kellene, hanem könyvtárba járni, kioktatott, nem volt messze az ordítástól


szóval ennyit az újságokról, meg nyugodt szívről.....

2012. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Persze, azért nem kellett volna bunkónak lennie. De azért valljuk be, 13-14 évesen tényleg baromira nem normális, hogy szexeltél, pláne nem védekezés nélkül (mert gondolom volt alapja a félelmednek...)
2012. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

érdekes mód, azóta 30 vagyok és a mai napig őt tartom életem legnagyobb szerelmének és olyan emlékeim vannak vele, amik azóta sem mással.

szóval nem minden esetben a kornak kell meghatározni a szexuális életet, mert két ember szerelme sincs korhoz kötve.

pláne hogy minél idősebb az ember, annál inkább feltételekkel tud csak szeretni és őt is így szeretik viszont.

csak gyerekkorban van még őszinte, érdekek nélküli szerelem, amikor nem a pénzét nézik a másiknak, meg hogy dolgozik e, vagy van e lakása, vagy van e valakije, vagy megcsal e, meg hasonlók.


szóval a tudomány sem tud mindent mi egészséges, mi természetes és mi nem.

2012. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nem szerethet, nem lehetnek tényleg igazán mély érzelmei egy 14 évesnek.

Nekem is életem első szerelme 14 évesen volt.

Ennek ellenére szerintem a 13-14 évesen szexelni akkor is nagyon erős túlzás. Ilyen idős korban nem így kellene szerintem kifejezni az igazán mély érzelmeket.

Az meg, hogy nem védekeztetek (de javíts ki, ha igen) erősen azt bizonyítja, hogy nem egészen voltál érett szellemileg a dologra.


Ez az én véleményem, neked meg más. Szerintem nem fogjuk meggyőzni egymást.

2012. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

felnőtt korban meg már nemigen a mély érzelmek kifejezését jelenti a szex...


de megértem, hogy különbözőek vagyunk, különböző véleménnyel.

így is van jól

2012. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak üzenem, hogy nem kell, és orvos nem is kérheti, hogy pucéran legyen a beteg! Amíg a puncit vizsgálja, felül van ruha, amíg a mellet, addig alul van a beteg felöltözve.
2012. ápr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!