Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Novynette mellékhatása lehet...

Novynette mellékhatása lehet szerintem. Szóljak a nőgyógyásznak, vagy szedjek MagneB6-ot?

Figyelt kérdés
A második levél 5. szeménél tartok. Azt mondta a nőgyőgyász, hogy az első levélnél ne csodálkozzak semmin, a tabletta válthatja ki (akkor nem volt semmi panaszom, csak enyhe vérzések, és 1 napig kegyetlenül fájt a fejem) Most viszont pár napja erős hangulatingadozásokat észlelek. Ok nélkül ideges leszek, dühös apró dolgokra. Ez normális kedvvel pár percenként váltakozva. A vérnyomásom is leesett, de ez szerintem nem ide tartozik. Szóval szerintetek kezdjek el szedni MagneB6-ot, vagy kérjem ki a nőgyógyász véleményét? 2 hét múlva vagyok programálva, de nem tudom, addig hogy bírnám az idegeskedést.

2012. ápr. 14. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
MagneB6-tal ártani nem tudsz, szedheted. Szerintem megvárhatod a két hetet, de akkor mindenképpen említsd meg a dokidnak a dolgot.
2012. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!