Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fály a mellem mitöl lehet?

Fály a mellem mitöl lehet?

Figyelt kérdés

2 napja reggel arra ébredtem hogy fàly a mellem,a mellbimbo környégén de csak ott és meg is van keményedve egy kicsit meg piros is ez normàlis még sosem volt ilyen?Mitöl van ez? 15/L

Köszi a normàlis vàlaszokat



2012. ápr. 15. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:

FÁLY???

Az életkorod alapján hormonális változás lehet, nőhet.

2012. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lehet valamilyen vérömleny, gyulladás, hideg vizes borogatást használj rá, minél hosszabb ideig napközben és éjszaka is, pár nap múlva meg kellene szűnnie. Ha nem, nézesd meg orvossal! vagy ha nem akarsz várni, menj el már holnap, az a biztos.
2012. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ah fàly meg pirosés egy olyan 10ft-osnyi csomot érzek benne rögtön a mellbimbo alatt bàr néha amikor sokàig nem mozgol (pl amikor tv-t nézek) akkor el szokott mùlni egy kis idöre de ahogy megmozdulok megint elkezd fàlyni...

Holnap goldoltam hogy elmegyek orvoshoz csak aztàn gondoltam hogy irok ide hogy esetleg tudtok-e valamit

2012. ápr. 15. 23:57
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi a hibàkért csak gyorsan irtam:/
2012. ápr. 15. 23:58
 5/9 A kérdező kommentje:
jah meg nemhiszem hogy a növekedéstöl van mert az nem ilyen szokott lenni ez jobban fàj és csak 1 helyen
2012. ápr. 16. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem, hogy a mellbimbó környéke van megkeményedve és az fáJ. Így, hogy csomós, mindenképp meg kellene néznie egy orvosnak.. Hát, sajnos segíteni ötletekkel személy szerint nem tudok így. Remélem, minden rendben lesz.
2012. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj dokihoz!
2012. ápr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem pont ilyen volt 17 éves koromban. Elmentünk dokihoz, ő mondta, hogy egy kis vérömleny lehet, borogassam és elmúlik. Így is lett. Azóta még 2x volt ilyen, mindig elmúlt hideg vizes borogatás hatására. Segíthet még az is, ha vattára svédcseppet raksz és azt teszed a fájó részre. Jobbulást!
2012. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mi a helyzet? voltál orvosnál?
2012. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!