Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék, hogy meggyógyulj...

Mit tehetnék, hogy meggyógyuljak? Házilag lehet rá gyógymód?

Figyelt kérdés
Pár hónaponta előjött régebben gyakori vizelési inger, alhasi puffadás. Ezzel egyidőben fehér sűrű folyás és erős, égető, fájdalmas viszketés. Elmentem az orvosomhoz, aki vérvételt és vizelet vizsgálatot is csinált már sokadszorra, illetve hasi ultrahangra is elküldött. Eredmény csak annyi lett, hogy a vizeletben hatalmas számú baktérium található. Nem tudott rá mit mondani, mivel antibiotikummal kezelte, de mindig visszatért. Szedek tőzegáfonyát is. Elmentem kórházi kivizsgálásra, ahol sok vizsgálat után megállapították, hogy kórházi eredetű baktériumot szedtem össze. Kaptam rá tablettát. Közben nőgyógyászhoz is elmentem, aki megvizsgált és vett kenetet is, ami negatív lett. Hüvelygyulladást állapított meg és amikor kértem gyógyszert, azt mondta várjuk meg a kórházban felírt gyógyszer hatását. A vizelési problémák már abbamaradtak és nem jött elő újra azóta. Viszont a folyás és viszketés megmaradt. Nőgyógyászhoz visszamentem, azt mondta elküld vérvételre és vizeletre, miközben megint gyulladást állapított meg és mondtam, hogy most már tényleg írjon fel rá gyógyszert. Azt mondta nem, majd ha meg van az eredmény. Visszamentem az eredményért, amiben nem találtak semmit és azt mondta nem kell nekem gyógyszer. Egyszerűen nem hajlandó felíratni a gyulladásra. Átnéz rajtam, és ha megszólalok és bunkóskodik is, hogy ő jobban tudja, ne szóljak bele. Már nem tudom mitévő legyek, elegem van a nőgyógyászati vizsgálatokból is. Nem tudtok otthoni megoldást rá? :(

2012. ápr. 16. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hüvelygyulladásra nem tudok mit mondani. Esetleg valamilyen gyógynövényes ülőfürdő. De én a helyedben keresnék egy másik nőgyógyászt, mert ez tényleg bunkó volt.
2012. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálok utánanézni az ülőfürdőnek. Sajnos az is probléma, hogy az ebben a kerületben 3 nődoki van. Sajnos a másik kettő is tök ugyanilyen "lexarom és lenézem a beteget, pöffeszkedő orvos". Ez volt az utolsó lehetőségem és újból ugyanaz ért. Nem tudtok esetleg normáis nőgyógyászt, aki kultúrált és tényleg figyel a betegre és nem nézi le? :(
2012. ápr. 16. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj egy női dokit keresni, talán empatikusabbak, hiszen ők is nőből vannak!
2012. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem inkább keress egy kicsivel távolabbi orvost, mert ebben az esetben megéri.
2012. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Várok még esetleg további válaszokat is!
2012. ápr. 16. 18:05
 6/10 anonim válasza:
Hüvely problémákra nekem van egy tuti gyógymódom! Teafa olaj! 5-6 csepp a tamponra, 4 óránként csere. 3-4 napon keresztül. Nekem mindig visszatérő candidám volt. a doki felír vagy 6-7 féle gyógyszert, de mindig visszajött. Amióta ezt használom, nincs bajom. 1 éve egyszer sem jött vissza. Remélem segíthet rajtad is!
2012. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nagyon örülök, hogy írtál, remélem engem is rendbe hoz.
2012. ápr. 16. 18:25
 8/10 anonim válasza:

Szia!


Ugyanez a problémám, mint neked, a gyakori vizelést is beleértve. Te akkor milyen orvoshoz mentél el első körben? Urológia?

2012. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! A háziorvoshoz mentem, aki elküldött az esztékás urológushoz, majd egy kórházi urológushoz is. Ezután pedig mentem a nőgyógyászhoz.
2012. máj. 7. 14:36
 10/10 anonim válasza:
SZerintem válasz egy másik nőgyógyászt!!!!
2012. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!