Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire, miért nem...

Miért fáj ennyire, miért nem tud megjönni?

Figyelt kérdés
3 hónapja nincs menzeszem(nem vagyok terhes),szünetet hagytam a tablettával s nem jött meg.Mégis most annyira fáj a derekam s hasam lent,de mégsem jön meg.Mit tehetnék,hogy meg tudjon jönni?
2012. ápr. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
2012. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezte hogy volt e már ilyen a tabletta szedése előtt is.Mondtam hogy volt,egyszer.Tapogatott,mondta hogy nem terhes s egy hét múlva vissza kell mennem kontrollra.Fáj nagyon,jó azért nem ájulok el,de érzem,hogy meg akar jönni,de nem tud.Nem értem,másokat itt olvasok s mindenki kapott egy tablettát,amit 5 napig kell szedni s megjött nekik,én miért nem kaptam?
2012. ápr. 16. 20:16
 3/7 anonim válasza:
Ne a terhességi teszteknek higgy, nagyon sok ismerősöm járta meg vele. "Nem vagyok terhes, nem azért késik. Nem megyek nőgyógyászhoz." Aztán meg jött a baba.
2012. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én voltam orvosnál s szerintem a két hónap alatt 8 terhességi teszt már csak nem téved s a doki sem.
2012. ápr. 16. 20:17
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 hó# bocsi
2012. ápr. 16. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig valamilyen kezelésre lenne szükséged!

Ha valóban attól fáj a hasad, hogy meg fog jönni, akkor egy erős torna, vagy szex segíthet a vérzés elkezdődésében.

2012. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy attól fáj.most elmentem,vettem egy nagy meleg fürdőt és sokkal jobb lett, meg készítek be melegítőpárnákat.Ciszta is ilyen panaszokkal jár?Remélem hogy nem ciszta,hanem csak azért fáj,mert meg akar jönni.
2012. ápr. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!