Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este óta állandó...

Tegnap este óta állandó vizelési ingerem van. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Ha pisilek, nem szúr, nem fáj, de amint (elnézést nem tudom jobban megfogalmazni) kijött minden erős égő érzés tör rám, ami el is múlik, viszont a feszítő érzés odalent megmarad, mint amikor már órák óta nagyon kell pisilnie valakinek. Ha sok folyadékot iszok, akkor nincs ez az égető érzés.

Segítsetek, mi lehet a baj? Valamiféle fertőzés? Mindig nagyon odafigyelek, hogy elkerüljem (pl. nyilvános helyen, suli mosdójában)! Eddig még soha nem volt efféle panaszom!


2012. ápr. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hólyaggyulladás lesz. Leültél a hideg földre/kőre? Nem öltöztél fel eléggé? Kint van a derekad a ruháidból?
2012. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szépen felfáztál



nyírfalevés tea,napi másfél liter,ha nem használ 2 nap alatt,akkor orvos,antibiotikum

2012. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most beugrott, hogy múlthét csütörötökön várakoztam és leültem a hideg kőre, kb10 percre.Biztosan attól lehet! És szerinted elég a forró ülő fürdő, teázgatás, derékmelegítő vagy forduljak mielőbb orvoshoz nehogy rámenjen a petefészkemre és komolyabb baj lehessen belőle a jövőben? Vagy ez nem olyan vészes, mint egy fertőzés?
2012. ápr. 16. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Azonnal kezdj el rengeteget inni! Nekem a vesekövem kezdődött így.
2012. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt hólyaggyuszim, az orvos adott olyan antibiotikumot, amiből csak egyet kellett bevenni, és szépen elmúlt. Ja, előtte megnézte a pisit mikroszkóp alatt, és látta a kis dögöket táncolni... :/


Mondd csak, hány éves vagy, drága? Neked nem tanították meg, hogy az R betűt tartalmazó hónapokban nem szabad a földre ülni...? Pl. ápRilis...

2012. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok. persze, mondják, de addig sajnos nem vesszük komolyan, amíg nincs belőle baj. egy életre megjegyzem hogy R betűs hónapban nem ülök le hideg helyre. Nagyon köszönöm!! :)megy a zöld pacsi mindenkinek!
2012. ápr. 16. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Már látlak, ahogy majd a gyerekeidnek tanítod, hogy melyek az R betűs hónapok... :)))


Na szóval, én nem kuruzsolnám magam, ki tudja, mi mindenre mászhatnak át a baktériumok (vese stb). Nem érdemes. Mondom, ez az egyszeri antibiotikum nagyon jó, direkt hólyaggyuszira van. Vízben kellett feloldani, por.

2012. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kértél elnézést? Semmi rosszat nem írtál.
2012. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!