Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeméremajkon belüli pici...

Szeméremajkon belüli pici pattanásszerű, de kemény csomó, mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 13:26
 1/7 anonim válasza:
60%
pattanás, ha fehér lesz ki kell nyomni , mert am fáj :S:?!
2009. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se nyomd ki!!! Irány a nőgyógyász, lehet egy vírus is, ami elterjedhet akár az egész szeméremtesteden is.
2009. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már évek óta itt van és nött is, valamint lett még 2 újabb. Ez nem pattanás az biztos. DE mások meg azt mondták, hogy szemölcs és ecseteléssel eltünteti a nögyógyász. De ez a nemiszervem belsö falán van
2009. jún. 20. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a "szemölcsöt"egy vírus okozza, és a nőgyógyász ecseteléssel kezeli, elég makacs, mert terjedhet is.Bárhol előfordulhat a szeméremtesten.

Mindenképpen nőgyógyászatra kell menned.

2009. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jaj,nekem is ilyenem van most is van épp de ez pattanás pedig.és hát nekem ott lent elég vörös midnen szóval...elég kellemetlen,meg néha előjön néha meg nem és nagy pattanások vannak de aprók is néha.akkor nem vagyok egyedül ezek szerint.de hogy mi okozza azt nem tudom.
2009. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szemölcs,de akkor ezt milyen vírus okozza?
2009. jún. 21. 13:09
 7/7 anonim válasza:
lehet, hogy gombás fertőzést kaptál el, és ez még csak rosszabodhat, ha orvos nem kezeli
2009. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!