Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez petefészek gyulladásra utal?

Ez petefészek gyulladásra utal?

Figyelt kérdés

kb. 1 hete, 1 nappal, hogy elmúlt a menzeszem, megint el kezdett fájni lent a hasam mindkét oldalon, pont úgy, mint mielőtt meg szokott jönni. Nem állandó a fájdalom, nem is nagyon erős, de elég kellemetlen, kisugárzik feljebb a vesém felé, meg a derekamra is. Ezen kívül elég erős a folyásom is. Felfázva nem vagyok, nem kell sokat pisilnem. :-) Utánaolvastam, mik a petefészekgyulladás tünetei, de nem vagyok lázas és hányingerem sincs, csak fáj. Szerintetek?

(amúgy holnap megyek a dokihoz, csak érdeklődés szinten kérdezem, hátha volt már valakinek ilyen, hogy tudjam, mire számítsak) Előre is köszi!!!



2012. ápr. 20. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más.

Nekem sem kellett sokat pisilnem, csak mindig azt éreztem, hogy már megint kell (30 perccel azelőtt voltam wc-n).

A derekam viszont nagyon fájt.

Nem voltam lázas, hányingerem sem volt.

Aztán rövid időn belül oda jutottam, hogy megműtöttek.


Majd az orvos megmondja.

2012. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!