Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A PCO átmeneti meddőséget...

A PCO átmeneti meddőséget okoz, vagy aki PCO-s annak már nem lehet babája? Cukor gyógyszert kaptam, amitől elvileg rendeződnek a ciklusaim és képés leszek teherbe esni! Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Van már egy kislányom, tavaly született, de akkor még nem tudtam hogy PCOs vagyok, és az akkori dokim nem is mondta, pedig 1evig próbálköztünk, mire sikerült. Biztos már akkor is ez volt a háttérben.
2012. ápr. 21. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én is PCOS vagyok.lehet baba csak nehezen.sajnos nekünk még nem sikerült akárhogy szeretnénk.elvileg igen soknak sikerült már PCO mellett tehetrbe esni.szurkolok nektek hogy sikerüljön :)
2012. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az offért, de neked miből vették észre a PCO-t?
2012. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én fogamzásgátlót abbahagytam és rendszertelen volt a mensesem és elmentem dokihoz és látta ultrahangon utána elküldött endokrinologushoz majd az vérvételre.
2012. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szülés után 8. hónapban jött meg először, és azóta elég rendszertelenül.... volt hogy 50. napra! Elmentem egy másik dokihoz és ultrahangon látta a petefészkemben a kis "zsákocskákat"! :((
2012. ápr. 21. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem elég sajnos. Kell mellé az IR-diéta és a mozgás is. És igen, ha mindent szépen betartasz, rendeződnek a hormonok, a ciklusod és lehet spontán babád.
2012. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!