Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy jó ideje fehér folyáso...

Már egy jó ideje fehér folyásom van. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Egy ideje már észrevettem h fehér folyásom van,tudom ezzel nőgyógyászhoz kéne menni, de más lehetőség nincs???Valami ugy is van,igaz? Van mikor elmulik, van mikor megerősödik,és akkor általában kellemetlen szagú.. Nagyon zavar,mivel barátom is van... Segitsenek,h lehet ennek véget vetni??? köszönöm előre is.
2007. aug. 9. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy orvoshoz kéne menni, akkor miért nem mész?

Amúgy vannak vény nélkül kapható gomba elleni hüvelykúpok, pl Canesten kúp, meg van még valami másik is, aminek nem jut eszembe a neve.

Kipróbálhatod ezeket, hátha, de elég drágák, és egyátalnán nem biztos, hogy segít, még akkor se, ha gombás fertőzésed van.

Én párszor próbáltam, először segített, de a következő két alkalommal, amikor szintén gombám volt, nem használt semmit.

Olcsóbban megúszod, ha orvoshoz, mész, és ne aggódj, nem fog kiröhögni, mert kab a nők fele ilyen problémával megy a nőgyógyászhoz.

És a parneredet is kezelni kell, még ha nincs is tünete, mert könnyen visszafertőzhet.

2007. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha szaga van akkor biztos, hogy gomba. Nögyógyászhoz kéne menned. Ezzel ne vicceljél főleg, ha nincs még gyermeked. Nem kell félni az orvostól!
2007. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hidd el minnél elöbb elmész orvoshoz annál elöbb tudod meg mi a bajod amugy szerintem gombás fertőzés
2011. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!