Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vényköteles gyógyszert ebben...

Vényköteles gyógyszert ebben az esetben ki tudok váltani?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja mentem el gyógyszertárba hüvelygombára kenőcsöt venni (pimafucort) és a nőgyógyászom azt javasolta, hogy ha megint kiújul kezdjem el kenni ezzel. Ez jó is lenne, csak a kezelés végére elfogyott a krém. Még nagyon kezdetleges, igazából a hüvelyem nem is viszket, csak körülötte van a bőr kidörzsölődve és még az előző tubusból volt egy nagyon minimális, rákentem és ettől jobb lett. Ha bemegyek ugyanabba a gyógyszertárba és elmondom, a történetet, kiadhatják?
2012. ápr. 24. 17:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg erre a Canesten krém is jó lenne?
2012. ápr. 24. 17:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vényköteles, hiába "mesélsz" bármit, nem adhatja ki.
2012. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól ,hogy az előzményt elmeséled a gyógyszertárban, még nem adhatnak ki vényköteles gyógyszert csak receptre. Először doki, aztán a recepttel együtt a gyógyszertár.
2012. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De ettől függetlenül a canesten jó rá? És canestenből a sima kenőcsöt, vagy a kombis kenőcsöt használjam? Van eltérés?
2012. ápr. 24. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
vényköteles gyógyszert csak vénnyel tudsz kiváltani.
2012. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sima canesten is jó rá ebben az esetben. Combira akkor van szükséged, ha belső fertőzésed is van, mert ugye abban kúp is van.

(bár szerintem ha külső fertőzés elkezdődött, akkor a belső már megvan)


21L

2012. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!