Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel orvosolható a fehér folyás?

Mivel orvosolható a fehér folyás?

Figyelt kérdés
Fehér folyásom van már több mint 2 hónapja.Orvoshoz nem akarok menni lécci vmi mást mondjatok.Meg is szokott száradni és akkor olyan fura anyaga van.Nagyon zavaró h elkezd belőlem folyni egyszercsak.Nem viszketek tőle nem is ég a puncim.Sztem teljesen egészséges vagyok ezen kívül a puncimank nincsenb komolyabb baja.De ezt megszeretném szüntetni.Anyámnak nem szeretném mondani kérlek értsétek meg mindent túlspiráz meg nem szeretek vele még a menzeszemről se beszélni.Am a menzeszem, rendesen megvan csak van egy olyan gondom vele h egyik hónapba megvan túlságosan is a másikba meg semmi szó szerint.Ezzel se mennék orvoshoz csak ha muszáj.Még 1 éves sincsen h megvan szval az sztem csak a beállás miatt van.Help!! Segítsetek minnél előbb köszi.UI: Nem is büdi meg téll nem is viszket

2012. ápr. 25. 11:05
 1/10 A kérdező kommentje:
13/L
2012. ápr. 25. 11:10
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem kellemetlen az illata, és a puncid nem csípi vagy nem viszket, akkor semmi gond. Nem kell orvosolni. Hány éves vagy?
2012. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Első vagyok. Most láttam, hogy már írtad, hogy 13 éves vagy. Bocsánat! :)
2012. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Hogy érted, hogy nincsen komolyabb baja a puncidnak? Valami mégis van?
2012. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Az első 3 válasz írója vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy ez a nemi érés egyik jele. Ez a folyás tisztítja és védi a hüvelyed.
2012. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem amikor aztmondtam h nincsen komolyabb baja azt úgy értettem h ezen a folyáson kívül nincsen semmi.És akk ez magától elfog mullni?Nem csíp és nem is viszked és nem is büdös a folyás.DE akk ez természetes és elfog mullni?Köszi a válaszodat
2012. ápr. 26. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszok írója vagyok. Ez a folyás a klimaxig tart, de hol több lesz, hol kevesebb. Attól függően, hogy hol tartasz a ciklusodban. Amíg nincs semmit tüneted, és az illata sem rossz a folyásnak, addig semmi baj. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan! :)
2012. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megint az eddigi válaszok írója vagyok. Írtad, hogy olyan fura anyaga van a folyásnak. Ezt hogy érted? Milyen pontosan?
2012. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az eddigi válaszok írója vagyok. Hogy vagy? Mi van Veled?
2012. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az eddigi válaszok írója vagyok. Hogy vagy?
2012. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!