Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális lehet ez? Már teljes...

Normális lehet ez? Már teljes stresszbe vagyok miatta.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Hó elején voltam nődokinál, mert gyógyszert szeretnék szedni. Tegnap voltam vérvételen,és holnap viszem vissza az eredményeket...de 17.-én kellett volna megjönnie, és még mindig nem. Általában nem 28 napra jön meg, de ennyit még sosem késett. Csináltam már 2 tesztet is, mindegyik negatív lett, viszont akkor nem tudom, miért késhet. A hasam görcsöl néha, érzem, aztán abbahagyja, aztán megint, és megint nem...még jó hogy megyek holnap leadni a leleteket, ha mondom neki hogy késik már több mint egy hete, ott helyben tud valamit segíteni? Megnézni ultrahanggal vagy valamit? Teljesen stresszben vagyok már, meg vagyok ijedve...valaki nem tud valamit segíteni? Előre is köszönöm!

2012. ápr. 25. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen említsd meg a dokinak, meg fogja nézni uh-on, biztosan. Reggel csináltad a teszteket? Mert csak akkor mutat pontos eredményt.
2012. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, reggel csináltam mindegyiket. Köszi a választ, megemlítem mindenképpen!
2012. ápr. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!