Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már kirándulni...

Voltatok már kirándulni menzesszel? Tippek?

Figyelt kérdés

Pont akkor fog megjönni, amikor kirándulni megyünk. Az a rossz, hogy nem egy ilyen ráérős, sétálgatós dolog lesz, hanem sok-sok programmal és folytonos rohanással reggel 6-tól este fél 9-ig.

Arra gondoltam, hogy super tampon+betét. De godolom, még így is cserélni kell majd, de attól félek, hogy nem nagyon lesz rá idő vagy hely...


Ti ilyenkor mit csináltatok ? Tudnátok néhány tanácsot adni ?


2012. ápr. 26. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én már mindenhol voltam menzesszel.


- évenkénti pünkösdi, húsvéti kirándulás > mikor megálltunk bokorban pisilni, akkor cseréltem

- szalagavató > itt a max. 3 perces ruhacserekor szaladtam ki

- nyaralás > ez szerencsére nem volt húzós, de az első mosdónál

- gólyatábor


Tampont soha nem tudtam feltenni, a betétből meg mindig a legnagyobb, ez ált. kibírta addig, míg el tudtam vonulni.

2012. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Csak lesz idő,meg hely a pisilésre...

Szerintem senki nem fogja kibírni reggeltől estig pisi nélkül...=)

De csináld úgy...tampon+betét...biztos,ami biztos! =)

2012. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az éjszakai betét a 30 kmes biciklizést is simán kibírta. :D

Biztos lesz lehetőség kicserélni. Ha épp nincs más, beszaladsz egy étterem mosdójába vagy valami. :)

2012. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal kézfertőtlenítőt és intim törlőkendőt. Így megtudod törölni a kezedet is és a puncidat is.
2012. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy nagyon rohanós kiránduláson is meg kell állni. Mindenkinek vannak szükségletei, ez természetes. Betétet/tampont cseréni egy bokorban is lehet... Persze valami fertőtlenítő gélt vigyél magaddal. :)
2012. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok helyen voltam vár,,vörösiszappal",többek között kirándulni is.Olyankor a legnagyobb(és lehetőleg jó minőségű)betét+nagy nedvszívó képességű tampon,na és persze Cataflam.Ha hasfájós vagy ilyenkor,fájdalomcsillapítóról se feledkezz!Én úgy vagyok vele,ha már nem kínoz a fájdalom(engem szokott rendesen)akkor onnantól kezdve nincs mitől félni.Pisilős idő biztos lesz egyébként nem egyszer,ha busszal is mentek,nekünk az is mindig megállt benzinkutakon,illetve gondolom a kirándulás során is lesz rá lehetőség:) /az már más kérdés,hogy én jóformán egész nap elvagyok nélküle,Berlinbe a 14 órás utat,,egy fenékkel"ültem végig,mégcsak nyújtózni sem szálltam ki,úgy elvoltam:D /

Kézfertőtlenítőt jó,ha viszel viszont,mert a koszos kéztől a fertőzések miatt nagyon vigyázni kell!Én olyankor,még ha van is lehetőség kézmosásra,újabb tampont már nem teszek be,csak egy új betétet óvatosan.

(További apróság,bár nem tudom,hány éves vagy,de biztosan ismered-sötét ill.plusz nadrág,bugyi szintén jó,ha van,ha esetleg,,baleset"történne)

2012. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, remélem, aki bokorban végezte el a cserét, az legalább elásta, vagy elvitte magával a cuccot, mert ha nem, hát szégyellje magát.
2012. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jönnek a környezetisek...Képzeld,én nemcsak a cuccot vittem magammal,míg kukát nem találtam,de még egy zsepit sem volt pofám eldobni soha,pedig az lebomlik.Ha már más nem vigyáz,legalább én védjem azt,amit a jó Isten adott.

(Attól még,hogy illemhely híján bokor mögé rejtőzik az ember,nem jelenti azt,hogy ott is hagyja,mint eb a Szaharát...)

2012. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ajaj, hányszor.. Erdős-mezős helyeken én annyira nem ajánlom éppen a tampont, mert nincsenek meg hozzá a higiéniai feltételek. Ha mégis ezt választod, akkor gyógyszertári kézfertőtlenítőt vegyél, ne olyat, amiben csak alkohol van. Ez sz--t sem ér!

Minden pisinél cserélsz, intim törlőkendő, vagy baba popsitörlő legyen nálad.

Olyan nincs, hogy nem engednek cserélni, akkor szólsz a túravezetőnek, hogy álljatok meg.

Sok folyadékot vigyél magaddal, lehetőleg szénhidráttartalmút, mert menzesz alatt erős igénybevételnél könnyebb rosszul lenni. Tudom, sok évig sportoltam intenzíven. Inni, inni és inni!

Valaki a csoportból jó ha tudja, hogy menstruálsz. Nem jársz úgy, mint hajdanán szegény gimis osztálytársam, hogy az arborétumban zuhogó esőben a fiúk szedték össze egy bokorból görcsöktől fetrengve, mert nem mert szólni és lemaradt a csoporttól.. Ölben vitték a buszig szegényt..

Gyógyszert vigyél, ha hasfájós vagy.

Egyébként nem kell túlparázni, nem lesz semmi gond. Jó kirándulást!

2012. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm szépen a jó tanácsokat ! :)
2012. ápr. 26. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!