Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemenet!? LENT!

Hüvelybemenet!? LENT!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy a hüvelybemeneten lévő un. genitális szemölcsök hogy néznek ki?(nem találtam normális képet) Fájdalommentes lehet, és hosszukás alakú? Vagy normális az ilyen képződmény? A hüvelynek teljesen "nyitottnak kell lennie,vagy a kisajkakon belül még van egy záróvalami esetleg?
2012. ápr. 27. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én női orvost javasolnék elsőre, ha szégyenlős vagy, mert mégis csak könnyebb elötte vetkőzni és terpeszteni mint egy idegen férfi elött, azonkívűl nem csak orvos, hanem nő is aki valszinűleg jobban meg is érti problémáidat, mint egy férfi, aki csak könyvből tanulta, de soha át nem érezhette...
2012. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

képek:

[link]


[link]


ez normálisan néz ki?

2012. ápr. 28. 13:43
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem valami jó minőségűek a képek. Nagyon homályosak.
2012. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát,sajnos az van h magándokihoz nem tudok menni anyagi okokból, és a környéken csak férfi nődoki van:S
2012. ápr. 28. 13:45
 15/21 A kérdező kommentje:
nem tudok jobbat, de az normális h ugymond így el van zárva..és az egyik képen jól látszik,mintha így kijönne valami belőle...
2012. ápr. 28. 13:46
 16/21 anonim ***** válasza:
Férfihez is mehetsz nyugodtan. Ne a nemét nézd az orvosnak, hanem azt, hogy jó szakember legyen, és kedves, megértő, akivel mindent megtudsz beszélni. Nem a doki neme számít!!!
2012. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én is úgyvagyok vele, annyira nemvagyok szégyellős hisz tudom h napmint nap látja.. az a lényeg h értsenhozzá tényleg,de debreceni vagyok egyébként, itt elégjó dokik vannak aztmondják.
2012. ápr. 28. 13:49
 18/21 A kérdező kommentje:

"Tudom mire gondolsz (nem a csikló, annak semmi köze a hüvely bemenethez, és nem is a g-pont, mert az teljesen bent van a hüvely falán), de úgytudom nincs neve, magánál a lyuknál lóg le egy kicsi puha rózsaszín "bőrrész", bár ugyanolyan a "felülete", mint magának a hüvelynek.

Nekem kb fél cm. Bár ez nem befolyásol semmit, és nem is funkcionál... úgy tudom. És a srácok sem nézik, hidd el, ha erre akartál kilyukadni! :)"


Találtam egy ilyen kommentet,ez igaz??

2012. ápr. 28. 13:53
 19/21 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmi rendelleneset vagy furcsát ezen a képen... Nekem is ilyen, és ez normális
2012. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Túl közelről fényképezted, és így alig látszik valami.
2012. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!