Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergián segíthet a mosható...

Allergián segíthet a mosható intimbetét?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom nagyon érzékeny a bőröm/nyálkahártyám. Sajnos nagyon hamar megjött (9 évesen), és azóta szenvedek a menstruációval, pontosabban az intimbetétekkel/tamponokkal. Egy ideig használtam tampont, de hiába figyeltem oda maximálisan a tisztaságra, kikezelhetetlen méhszájseb és folytonos hüvelygyulladás lett belőle. A betét egy fokkal jobb, de arra a bőröm allergiás reakciót mutat, gyakorlatilag, mint a kisbabáknak a pelenkakiütés, néha pedig csak vérvörös foltok. Már nagyon sok fajtát próbáltam, mindre ez az eredmény. Kentem már mindenféle gyógykrémmel (neogranormon, sudocrem stb.), de semmi nem használ. Végső elkeseredésemben megtaláltam a mosható betéteket, de egy kicsit szkeptikus vagyok. A modern mosható pelenkák meggyőzőek, sok jót olvastam róluk, de mi a helyzet a betéttel? Ugyanúgy elmulasztja a bőrirritációt, mint a babáknál a mosható pelenka? Van valakinek tapasztalata?

2012. máj. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, nem? Egyébként nem ismerem.

Viszont egy dolog eszembe jutott: intimtölcsér.

Elsőre kicsit lehet bizarrnak tűnik de lehet érdemes ezzel is egy próbát tenni.

2012. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem megpróbálhatod,egy barátnőm használ. Neki bevált! :) Amúgy az intimtölcsért is kipróbálhatod! :) A Libresse-t is próbáltad már?(A nem illatos fajtát!)
2012. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen azt is próbáltam már, meg most éppen alwayst használok, mind ezt csinálja :( Az intim tölcsért nem ajánlotta a nőgyógyász a méhszájsebem miatt. Szerintem teszek egy próbát a moshatóval, végül is egy próbát megér.
2012. máj. 4. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Na és hogy vát be?

Ma már rengeteg félét lehet kapni, szépek, modernek, vékonyak. És mindent kímélők. :)

2018. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!