Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor ha dupla gyógysze...

Mi van akkor ha dupla gyógyszert szedek?

Figyelt kérdés
pajzsmirigy alulműködésem van és már rettentően kivagyok tőle!alig van egy pár száll hajam,140kg vagyok és hiába szedem a gyógyszert egyre rosszabbodik a dolog!kb,fél éve derült ki ez a betegség de a dokikat nem igazán érdekli hogy lassan egy yeti lesz belőlem!arra gondoltam hogy ha dupla letroxot szednék akkor túlműködésem lenne és végre lefogynék,sőt a hajam is visszajönne!

2012. máj. 3. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad dupla adagot szedni, ki tudja milyen mellékhatásai lennének, inkább keress egy olyan orvost, aki megfelelően foglalkozik veled.


A túladagolás nemcsak fogyást eredményezhet, hanem súlyos agyi- és szívproblémákat is, valamint egyéb káros hatásokat, amik sokkal rosszabbak lennének.

2012. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se, én is csak azt javaslom, hogy keress egy jobb orvost, előbb fogsz visszafordíthatatlan szívkárosodást okozni magadnak ezzel minthogy lefogynál. A két rossz közül még mindig a túlműködés a veszélyesebb. A hajad meg csak attól nem fog visszanőni, a túlműködésnél is ugyanúgy előfordulhat hajhullás. Arról nem is beszélve, hogy az első vérvételnél kiszúrnák a dokik és mehetnél a pszichiátriára.
2012. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok!köszi a válaszokat,de annyira el vagyok keseredve!nem hiszem el hogy nem lehet megállítani ezt a folyamatot!
2012. máj. 3. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen együtt tudok érezni veled, igaz rajtam kevesebb a túlsúly, de vannak más tüneteim amik megkeserítik az életem, köztük olyan is amitől az életben nem szabadulok majd.

Letöri az embert, de nem kell beletörődni a sorsába, de nem úgy, hogy kárt is teszel magadban. Én is másik orvost kerestem, hamarosan megyek hozzá, te is járj el így az ügyben.

2012. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!