Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már évek óta szedek fogamzásgá...

Már évek óta szedek fogamzásgátlót. Éppen félidőben vagyok a menstruációig. Barna, darabos a vér. Gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Már 2 napja tart,de rendesen szedtem.Mintha fél évvel ezelőtt lett volna ilyen,csak nagyon picit volt.2 hónapja voltam dokinál(szűrés,ultrahang),minden oké volt,szerencsére.Pár napja elkezdtem elég erőteljesen tornázni,talán a megerőltetéstől??S.O.S.

2012. máj. 4. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs köze a tornához, valószínűleg valamiért már nem jó neked ez a tabi. Pánikra semmi ok, de el kell menni a dokihoz és egy másikat kérni. Védeni ettől még véd (ha nem hagytál ki egyet sem, ha kihagytál, akkor normális, hogy megjött), de nem jó a hormonokkal játszani.
2012. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt olvastam bizonyos oldalakon,nem kell a gyógyszert abbahagyni.A dokim meg csak jövőhét csüt-ön rendel,akkor tudom hívni,lehet nem is lesz egyhamar időpont!Remélem tud valaki segíteni,akinek volt ilyesmi!

Köszönöm szépen!

2012. máj. 4. 12:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj,köszönöm a választ!Igazából 4-5 éve szedem a Lindynette nevű gyógyszert.Most derülne ki hogy nem jó??
2012. máj. 4. 12:40
 4/7 A kérdező kommentje:

És ha megfigyelem,a következő menstruáció után jelentkezik-e és akkor megyek el?

Most pár órája abbamaradt.

2012. máj. 4. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A gyogyszernek nagyon sok mellehatasa lehet, es hosszu ido utan is kijohet. Eleve a darabos valadek az nem jo jel. OK, en gyogyszerellenes vagyok, es sosem szedtem, es nem is fogok. Viszont ket baratnomnek is abba kellett hagynia sok ev szedes utan mert kulonfele bajaik lettek tole. Szerintem kerdezz meg masik nogyogyaszt is, az a tuti, ok is csak emberek. Nem jatszanek az egeszsegemmel.
2012. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma hívom a dokimat időpont ügyben!!Elmegyek egy vizsgálatra!

2012. máj. 17. 16:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam a héten a dokinál,minden okés,a hirtelen tornától volt.Az a fog.gátló amit szedek az egyik leggyengébb,tökéletes és szedjem tovább.Áttöréses vérzés volt.Nem tartott sokáig,meg nem volt erőteljes.Megnyugodtam... :-)
2012. máj. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!