Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/lányok ti szörtelenítitek...

Nők/lányok ti szörtelenítitek a kezeteket?

Figyelt kérdés

Ha igen,mivel(borotva,gyanta........)hányévesen kezdtétek,és miért?

Ha nem,miért nem?



2012. máj. 6. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
én epilálom kb. 14 éves korom óta
2012. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én borotválom.12 éves voltam amikor először leborotváltam,mert nagyon szőrös volt és csúfoltak miatta a suliban.14 évesen áttértem a szőkítésre,de úgy is látszódott,mivel valószínűtlenül hosszú a szőröm,így ismét borotválni kezdtem.
2012. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. Szőrös ugyan a karom, de csak világos pihék, engem nem zavar.
2012. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:))
2012. máj. 6. 12:01
 5/10 anonim válasza:
Én epilálom, 15-16 éves korom óta.
2012. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert másképp 'gyönyörű' fekete szőrszálak díszítenék, és nem nagyon bírom elviselni a szőrt magamon (a hajam kivétel, bár az elég hosszú). 13 évesen kezdtem, krémmel annak ellenére, hogy rá volt írva, hogy lábon hónaljon, és bikinivonalon használatos. Nem lett tőle semmi bajom, sőt. Aztán áttértem epilálásra, mert nem volt pénzem mindenre, de volt egy epilátorunk otthon.
2012. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen elkezdtem epilálni, mert néhány leányzó beszólt, hogy milyen szőrös a karom. Ez 5 éve történt, azóta folyamatosan csinálom, de épp most hagytam abba. Egyáltalán nem szőrös, nem fekete és nem is sűrű... semmi értelme leszedni, de megvárom míg teljesen visszanő, aztán ha nem tetszik, akkor megint leszedem. Ennyi.
2012. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!!:))
2012. máj. 6. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
13 évesen kezdtem, akkor gyantáztam, zavart mert nagyon sötét volt, utána viszont borotváltam, most pedig elkezdtem epilálni.
2012. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én borotválom 11 éves korom óta
2014. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!