Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygyűrűnek is lehetnek...

A hüvelygyűrűnek is lehetnek olyan mellékhatásai, mint a tablettának?

Figyelt kérdés
Pl.: rossz kedv, derpesszió, hízás?Milyen tapasztalataitok vannak? Én szeretnék váltani a tablettáról másra ,mert eléggé megváltoztam tőle és nem jó irányba. :(
2009. jún. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetnek, mivel ugyan úgy hormon van benne. De mivel jóval kevesebb benne a hormon, enyhébb mellékhatások várhatóak. Amúgy tabletta és tabletta között is nagy a különbség, az, hogy az egyik nem vált be, a többi száz fajtából még lehet olyan, amelyik igen. Vagyis ha az egyik tabi nem jó, az nem azt jelenti, hogy "általában" nem jó neked a tabi.
2009. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen bevált, nálam semmilyen jellegű mellékhatása nincs. Ugyanakkor hallottam, más lány esetében nem vált be (mellékhatás miatt). Mivel alacsonyabb hormontartalmú, mint a tabletták, kisebb esélye lehet a mellékhatásoknak is (szerintem). Nekem korábban hormonális problémám volt, ezért a nőgyógyász a hüvelygyűrűt ajánlotta és tökéletesen be is vált :-))
2009. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyibe kerül? Sokkal drágább a gyűrű ,mmint a tabletta?
2009. jún. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!