Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe vérzésem volt tegnap...

Enyhe vérzésem volt tegnap szex után, lehetett attól, hogy talán nem voltam elég nedves és kicsit durva volt a szex?

Figyelt kérdés
Még sosem fordult ez elő. 4éve élek nemi életet, gyógyszert szedek, szóval ovus vérzés is kizárva. Folyásom mindig van, mióta az eszemet tudom,de nem erős, és nem büdi, nem fáj, nem ég, nem viszket semmi sem. Akkor ugye nem lehet pl. méhszájseb?
2009. jún. 24. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkét általad megemlített ok megállhatja a helyét, de látatlanban senki nem tudja biztosra megmondani, hogy miről van szó. Ha később is jelentkezik, akkor inkább menj orvoshoz.
2009. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is vérzett, és kiderült, hogy méhszájsebem van. Inkább menj el orvoshoz, nem játék. :S
2010. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem meg nem volt soha ilyen. Elvileg csupan attol hogy durva a szex, meg nem kellene hogy verezzel. Keress fel egy nogyogyaszt, egy vizsgalat nem art:)
2017. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!