Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem áll be?

Miért nem áll be?

Figyelt kérdés
Már 16 éves vagyok és 12 éves koromban jött meg először ehhez képest még mindig nem állt be sehogysem .Azok után h először megjött kb negyed évig minden tökéletes volt, csakhogy aztán félévig kimaradt .Majd azóta már szinte folyamatosan megvan.Van h egy hónapot végigmenstruálok , van h csak a felét, van h két napig nincs meg . de ez borzasztó.egyre radikálisabb ötletek jutnak eszembe, pl. fogamzásgátló , vagy h anorexiás leszek stb stb.egyre többet aggodalmaskodok miatta és hiába mondtam már orvosnak nem tudott vele mit kezdeni!!! valaki valami tanácsot vagy bármi ötletet???

2012. máj. 7. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz, mert csak ő tud biztosat mondani.
2012. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orvosnak ne csak mondd, hanem nézze meg, hogy nincs-e valami szervi eltérésed. Ha nincs, akkor hormonzavarod van. Hormontablettával kezelik, szintén orvos írhatja fel a gyógyszert/állapíthatja meg a betegséget.
2012. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz mert 16 éves vagy. Az még normális volt 12 évesen hogy fél évet kimaradt mert végülis csak 12 voltál. de mostmár nem jó :/ remélem tudtam segiteni
2012. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!