Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba van a mellem alatt....

Gomba van a mellem alatt. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Volt már 1 éve is, akkor Travocorttal kentem néhány napig és elmúlt. Tény, hogy most erősebb, sokkal vörösebb, nagyon kicsit hámlik, néha viszket. Most áttörlöm napi 1-2x Castellani sine fuschsino oldattal és utána kenem travocorttal. a problémám az, hogy ezektől csak még vörösebb lesz, mert szerintem ki is van száradva és ezért is egyre vörösebb. hogy ferőtlenitsem a melltartót, hogy vissza ne fertőzzem magam és hogy szüntessem meg a kiszáradást és a gombát egyszerre?
2012. máj. 8. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt a körömvirág krémet, nekem 1-2 nap alatt elmulasztotta, amikor az izzadság csípte ott ki és sebes lett.


[link]

2012. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány fokon mosod a fehérneműd?
2012. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az esti fürdés után töröld jó szárazra, a gombás felületet kend be egy cseppteafa, vagy kakukkfű olajjal, vagy propoliszos krémmel kend be. A fürdővizedbe keverhetsz zsurló, kamilla, vagy cickafark teát is. A melltartóidat Chlorox-al fertőtlenítheted.
2012. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A melltartód mindenképp VASALD! A magas hő fertőtlenít. Ha gombásodásra vagy hajlamos, mindig szükséges hintőporoznod a hajlataid, mivel a gombák a nedves közeget kedvelik nem szabad hagynod, hogy megizzadj ott. Hatásos lehet a teafaolajos ecsetelés, de a gyógyszertári keverős készítmények is jók. Sajnos a gomba makacs fertőzés, ne várj azonnali csodát. A kiszáradásnak látszó jelenség maga a gomba...
2012. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azután jó megoldás, ha a melled alá teszel valani izzadságfogót (zsebkendő,...),hogy a bőr száraz maradjon. Csak azután rkd fel a melltartót.
2012. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

kentem körömvirággal, mert a másik kettő csipte. ettől jobb, most lehámlott mind2 alól a bőr, még mindig vörös, de nem fáj és nem annyira vörös, mint volt. most is körömvirággal van bekenve vastagon, és akkor mikortől használjak megint gombátlanitót?

2012. máj. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!