Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condylomara gyanakszom a bal...

Condylomara gyanakszom a bal nagyajkaon viszont az egesz nagyajkam bevan dagadva. Ez normalis?

Figyelt kérdés

kb. 2x akkora nagyon faj ulni alig tudok igyis vettem eszre ezeket szemolcs feleket.

rohannek orvoshoz csak menstrualok :/// bar tampont nagyon fajdalmas felhelyeznem mert ugye becan dagadva a nagyajkam :s

raadasul most valoszinuleg megse tudom borotvalni :/

a duzzanatot mivel tudom enyhiteni?


2012. máj. 8. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:

ecsetelni kellene akkor a fertőzés csökkenne


vhogy tuszakolj be 1 tampont és menj el orvoshoz azzal meg ne törődj h nem tükörsima....egészség ennél fontosabb

2012. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

persze h ugyis elmegyek ha nincs megborotvalva csak ugye kellemetlen.


de ha megvann nem vizsgal meg :// es akkor nemis tudja megnezni h mondjuk a huvelyben is van-e

2012. máj. 8. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
elmondod a problémát és felírja az ecsetelőt sztem...nem lesz ott gond
2012. máj. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

oke mar keszulodok


de ma megrosszabb volt sirtam amikor felhelyeztem a tampont. egyre jobban faj :(

2012. máj. 9. 09:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha fáj és duzzadt az gyulladás. Siess a dokihoz!
2012. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

voltam es ellege kellemetlen volt :D


azokra amikre azthittem h szemolcs csak hat...sebek ahonnan hianyzik a bor mert tul hevesen szexeltem :'D

2012. máj. 9. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:
lol
2012. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de nagyon rossz megmindig mert tampont felhelyezni alig tudok sirok kozben de muszaj :/ a kupot meg csak akkor tudom majd hasznalni ha elmult a menzesz de fogalmaamsincs h fogom aztis megcsinalni . vmi hazipraktika tipp nincs? h ne fajjon annyira? ulni nemtudok :/
2012. máj. 9. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Használj betétet,és ha csökken a mesi tiszta kézzel tapogasd végig a kúpot, hogy puhuljon, utána tedd be éjszakára és alvás!
2012. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

oki koszi

van itthon ilyen vitaminos krem azzal bekenem azjolehet?

2012. máj. 9. 22:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!