Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok Nektek kb. hány éves...

Csajok Nektek kb. hány éves korotokban kezdett el úgy igazán nőni a melletek?!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nincs olyan nagy mellem, persze..de érdekelne, hogy kinek mikor kezdett el rendesen nőni. Elég magas vagyok, de ebben úg ynéz ki kicsit még elmaradtam :)...ugye ez nem azt jelenti , hogy már nem is fog sokat nőni? Vannak erre praktikák?
2009. jún. 25. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá praktika, max a mellműtét sajna.Nekem olyan 16körül fejlődött ki a végleges formára most 21 vagyok és azóta olyan. persze azóta híztam-fogytam, szóval kicsit megviselte és már nem úgy áll mint akkor,de nekem sincs nagy. Örülj hogy nem nagy, nem fog lógni, ha kondizol, futsz nincs útban , nem fáj. Volt hogy meghíztam picit, persze mellre is és nem igazán volt jó a futópadon, hiába a sportmelltartó!
2009. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha hízol kicsit az elvileg segít talán néhány torna segít kicsit a dolgon próbáld ki

[link]

2009. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem elég későn, 14 éves korom körül. Most 16 vagyok és 75/b, de nem is akarok nagyobbat, ez pont jó :)
2011. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!