Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon herpeszre utalhatnak a...

Vajon herpeszre utalhatnak a tünetek?

Figyelt kérdés
3napja voltam utoljára együtt Párommal. Akkor még nem volt semmi panaszunk, viszont 2napja Barátom makkján kis piros pattanásszerű kiütések jelentek meg, amik nem fájnak és nem is viszketnek. Nekem pedig tegnap este óta a hüvelynyílás körül nagyon viszket, viszont nem vettem észre azt, hogy erősebb lenne a folyásom, és nem is szagos. A pisilés sem fáj, ebből arra gondoltam, hogy a gombafertőzés kilőve. Viszont akkor szerintetek lehet herpesz? Vagy egyáltalán van köze Kettőnk tüneteinek egymáshoz? Légyszi, ha valaki tud segíteni, akkor írjon! Köszönöm!

2012. máj. 12. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez gombás fertőzésre utal.
2012. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A herpesz fájdalmas hólyagokkal jár. Ez nem herpesz. Vagy gomba, vagy vmi bakteriális fertőzés. Battyogjatok el dokihoz. Nem neked kell magad diagnosztizálni, hanem neki.
2012. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A herpesz az nagyon fáj, úgy hogy tuti h nem az.
2012. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hétfőn elmegyek nőgyógyászhoz, és meglátom mi lesz.. Csak az zavar, hogy nekem viszket, a Páromnak viszont csak kiütéses, és nem is viszket neki :S Bár gondolom férfinél és nőnél nem ugyanúgy jelentkezik a gomba.

2012. máj. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!