Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért irritálja a bőrömet a...

Miért irritálja a bőrömet a betét?

Figyelt kérdés
Menstruálok és egyébként mini tampont használok. Úgy tudom, hogy éjszakára nem egészséges bent hagyni, ezért olyankor tisztasági betétet használok. Észrevettem pár hónapja, hogy kiütéses leszek tőle, viszketek és egész éjszaka majd megőrülök. Azt szeretném megtudni, hogy ez mitől lehet? A betét amit használok vékony és nem illatosított. Kipróbáltam már egy csomó félét, mindegyiknél ugyanaz a baj. (Hétköznapokra nem használok tisztaságit sem.) Ha éjszakára bent hagyom a tampont, akkor az nagy probléma?
2012. máj. 12. 15:17
 1/2 anonim válasza:

Éjszakára valóban nem túl jó a tampon, én is betétet használok éjjelente, nappal meg tampont.

Szerintem az az oka annak hogy viszket és kiütéses leszel tőle, hogy rossz minőségűt használsz. Nekem is csak az Always-betétek a jók, mert a többitől én is viszketek, és kényelmetlenek számomra. Ha viszont eleve jó minőségű betéteket használsz, akkor lehet hogy ennyire érzékeny a bőröd, és akkor viszont jó lenne szakembert megkérdezni hogy mi lehet a baj. Ha mégse akarsz orvoshoz menni, a tampon nem akkora gond éjszakára, csak figyelj rá hogy 8 óránál többet ne legyen benned 1 tampon.

Tisztasági betétet én se használok soha, mert amíg használtam én is folyton kiütéses voltam.

Remélem tudtam segíteni :) 14L

2012. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval!
2012. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!