Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros csíkok a combomon, mit...

Piros csíkok a combomon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Piros csíkok vannak a combomon. Nem tudom mitől lehetnek, de nyárra szeretném , hogyha eltűnnének :( én így biztos nem megyek ki a strandra :(

2012. máj. 12. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen irányban, pontosan hol? ducibb vagy? lehet striák, azok nem tűnnek el soha max halványodnak.
2012. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idővel halványulni fognak, de végképp nem tünnek el. Ezeket úgy hívják, hogy: sria/-k/. Hírtelen hízástól, vagy növéstől megreped a bőr kötőszövete.
2012. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stria inkább
2012. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, sőt még duci sem. A combomon vannak. Valószínűleg akkor a hirtelen növekedéstől lehet. :(
2012. máj. 12. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a hirtelen növekedéstől is lehet, ha még fejlődésben vagy. Ne aggódj, ez semmit nem vesz el a szépségedből!
2012. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ducinak lenned, én úsztam 10 évig, 15 éves koromra abba hagytam, nem híztam meg csak hirtelen izmok helyett lett mellem és nőies alakom. Két hónap alatt ilyen vörös csíkokkal lett tele a combom belső része, a csípőm és a mellem. Vannak nagyon jó krémek, amik elhalványítják, drogériákban lehet kapni terhességi csíkokra ajánlják őket.
2012. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!