Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Én egy 13 éves lány vagyok és 1 hónapot késett eddig a menszeszem de J. hónap elején nyaralás és nem akarom hogy elrontsa azt az 1 hetet . Nem lehet ez ellen valamit tenni hogy hamarabb megjöjjön? Vagy valami mást?

2009. jún. 26. 10:20  Privát üzenet  

A válaszok
13 évesen még nem áll be a ciklus ,pontosan nem lehet megmondani,hogy mikor jön meg legközelebb.Sajna nem tudsz mit tenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. jún. 26. 10:23 Privát üzenet
13 évesen még sajnos csak reménykedhetsz hogy nem cseszi el a nyaralást a menstruációd

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. jún. 26. 10:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Másfél honap alatt 3x jött meg. Rendesen 3 napig tartott, normális vérmennyiségben. A 3. után az 5. napon barnafolyás. Mi lehet a bajom? Soha nem volt még csak hasonlo sem.
Október hetedikén lesz egy hónapja, hogy munkába álltam (2 hónap a próbaidőm). Most viszont pár napja elég beteg vagyok (nem megy le a lázam, köhögök, stb). Próbaidő alatt el...
2,5 hónap után ha nem állt be a menstruációm, menjek orvoshoz? 14/L
Az AVIVA tornával lehet befolyásolni a menstruációt (előrehozni vagy eltolni pár napot)? Nem szórakozni szeretnék, csak valahogy hónap közepére hozni a dolgot olyan 10-e környékére
Nagyon erős menstruációs görcsökre, akiknek fogamzásgátlót írtak fel, hány hónap, vagy mennyi idő múlva csökkent a görcsök erőssége?
Mit csináljak 1 hónap múlva nyaralás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!