Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan egészségügyi betét,...

Van olyan egészségügyi betét, ami kibír akár 6-7, esetleg 8 órát is?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy megjött és a suliba olyan ciki mindig cserélgetni meg figyelgetni.Létezik olyen betét,ami akár 7 órát is kibír csere nélkül?Linkelhettek is a betét csomagolásáról,de nekem a neve is elég!:) Köszi a válaszokat.

2012. máj. 14. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak attól függ, hogy milyen erős a vérzésed, de ha engem kérdezel nem túl higiénikus 8 órán át ugyanabban a betétben csücsülni.
2012. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
NE HAGYD 6-8 órát bent a betétet!
2012. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ti milyen eü betétet használtok nappal,és éjszaka?Nappal hányszor cserélitek?
2012. máj. 14. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Éjszakára 5 cseppeset. Always.

Nappalra általában négyeset, és a menstruáció elején kétóránként, később három óránként cserélem.

2012. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elégedj meg a 4 órával, hiszen annyiszor mindig kell menn WC-re. 1 nap 1x suliban és mhelyen is elmennek az emberek. Ha nagyon erős és az a baj, h minden szünetben cserélni kell akkor legnagyobb méretű tampon és valami vastag betét! És, ha mindkettő megtelt akkor mindkettőt cseréled.

Amúgy én vattacsíkot szoktam a fenekemhez tenni és így nem is folyik hátra a cucc és sokszor csak a vattát kell cserélni. Én ezt csináltam, mert a mi sulinkban a WC takarítás, mint olyan elég ismeretlen fogalom lehetett vagy a többiek nem vigyáztak a rendre.

23/N

2012. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Én suliban sosem tudom cserélni. A vécében egyátalán nincs kuka és egyátalán nem higénikus, sőt undorító a mosdó. Én reggel fél 8kor és ahogy hazajövök 1-2kor cserélem. Van amikor csak vécépapír mert nem olyan erős. De azt kb óránként 2x cserélem nem valami jó de most minek rakjak be estéig egy betétet ha alig van valami?? Amúgy Én este rakok be reggelig aztán reggel délutánig és délutántól estig. 1 barátnőm az elején volt hogy este rakta be másnap este vette ki.. Egy másik barátnőm meg sokszor nincs otthon. (rokonoknál,ismerősöknél van délutánonként) és ő sem tudja 4-5 óránként cserélni..... Nem valami jó ez se.. :/
2012. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát, fiatalok, nem vagyok valami felelősségteljesek. AKÁRHOL ki kell cserélni a betétet, mi az, hogy rokonoknál, ismerősöknél nem lehet? Igen, bizony volt már, hogy zsebre tettem, vagy a táskámba, az első adandó alkalommal kidobom ilyenkor.
2012. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van a 7. válaszolónak. Én is voltam már olyan helyen, ahol nem volt kuka, hát fogtam egy zacskót és beletettem abba, itthon meg kidobtam. Szinte mindenhol undorító a mosdó, a fülke stb....ott a kézfertőtlenítő és gond megoldva...nincs vécépapír, amúgy is itthonról viszek zsepit. Meg kell értenetek, hogy azért kell cserélni 3-4 max 5 óránként, mert nagyon elszaporodnak a bacik. Szeretik a sötét, nedves helyeket, nagy a fertőzés veszély. Szóval nem számít, hogy épp csak pár csepp van rajta vagy tele van ki kell cserélni, ha lejárt az idő!!
2012. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%
Ne használj tampont mert nagyon egészségtelen!
2012. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Olivia Hygiene Einlagen eü betét nagyon sokat bírt.
2019. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!