Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van annak jelentősége, ha a...

Van annak jelentősége, ha a hüvelygomba minden hónapban a ciklusom ugyanazon napjain jön meg?

Figyelt kérdés

Candidám van, ezt kenettenyésztéssel meg is lett állapítva, már 4 hónapja szenvedek vele. Az elsőt egy erős antibiotikum kúra váltotta ki. Azóta már MINDENT megtettem annak érdekében, hogy meggyógyuljak, de nincs javulás.

Most azt figyeltem meg, hogy az utolsó 3 mindig ugyanabban az időben jött. A ciklusom félidejében. Van ennek valami jelentősége?


21L


2012. máj. 14. 23:31
 1/2 A kérdező kommentje:
nem "jön meg" hanem "jelentkezik" pontosabban. bocsi.
2012. máj. 14. 23:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az fontos lehet, hogy szedsz-e fogamzásgátlót. Nekem attól volt, hogy mindig, amikor 4 szem tablettám volt, aznap kijött egymás után 5 hónapban. Ezért kellett abbahagynom a fogamzásgátlót, mert érzékeny vagyok a hormonra.
2012. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!