Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja hogy hamarabb...

Mi okozhatja hogy hamarabb jön meg a menstruációm, mint kéne?

Figyelt kérdés

Csupán csak egy oka lenne hogy ennyire érdekel, az pedig az hogy van egy férfi az életembe egy ideje, nem volt még szex köztünk, viszont egy ideje tervezzük. De valahányszor betervezzük, hogy na majd "most", olyankorra pont mindig megjön a menszeszem. Ha napokkal korábban, akkor korábban, de eddig mindig megjött. Sajnos a párom vidéki és nem tudunk minden nap találkozni, de az elmúlt 4 alkalommal hétvégén találkoztunk volna és mind a 4 alkalommal hiába utána való héten szerdára vártam volna, mégis megjött már szombaton a "mikulás".:((

Már azon is gondolkoztam hogy el kezdek szedni gyógyszert, hogy azzal rendszeresítsem a menstruációm. Eddig mindig rendben volt, ritkán fordult elő h 1-1 nappal korábban vagy később jött meg, de olyan eddig még nem volt soha, hogy 4-5 napokkal.

Van ennek valami tudományos oka? esetleg a hormonokhoz van köze? hogy az izgalom, hogy jön a párom és amiatt jöhet meg hamarabb a menszeszem, vagy miért??


2012. máj. 15. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izgalom lehet az oka. Próbáljátok meg úgy, hogy a ciklusod második hetében találkozzatok. Akkorra valószínűtlen, hogy megjönne. Vagy persze a fogamzásgátló tabletta.
2012. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyet értek az előttem válaszolóval. Szerintem majd reggel hívd fel és akkor elmegy nálad,vagy ahová tervezitek,csak te se izgasd magad ezen,mert akkor 100%,hogy megint megjön.

Sok sikert és ne izgasd magad!!! :)

2012. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!