Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász is el tud küldeni...

Nőgyógyász is el tud küldeni hormonvizsgálatra?

Figyelt kérdés
Erősen szőrösödöm,kissé pattanásos is vagyok,szerintetek ha elmegyek nőgyógyászhoz,ő is el tud küldeni hormonvizsgálatra?Kb.2 hónappal ezelőtt voltam nála,akkor megemlítettem neki,azt mondta,hogy ha már nagyon zavaró,akkor ki vizsgáltassuk..stb.
2012. máj. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos hormonvizsgálatokra be. De inkább endokrinológiára menj, ott jobban értenek hozzá. A nőgyógyász nem nézi meg az összes olyan hormont, amit kellene és ált. szarul is kezeli a problémát. Tisztelet a kivételnek...
2012. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól mondja az előző, háziorvostól kérhetsz endokrinológushoz beutalót, neten keress endokrinológust egy számodra megfelelő kórházban, a házidokinak meg csak ki kell töltenie a beutalót.
2012. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is ez van és valószínűleg pcos

szerintem is endokrinológiára menj

2012. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!