Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés vérzés mi miatt lehet?

Kevés vérzés mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Időre megjött, talán 2 napot késett! Viszont annyira kevés a vérzés, hogy teljesen minimális, alkalmanként negyede olyan a tamponnak! Viszont ugyanúgy görcsöl a hasam, mintha rendesen megjött volna! Lehet ez attól, hogy kb. egy hete hüvely gombám volt? Vagy mi lehet az oka?
2012. máj. 18. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárható?
2012. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen! Legalábbis remélem! Nem szeretnék az egy évesem mellé még tesót, és figyeltünk is, úgyhogy 99%-ban igen, kizárható! Az 1 % meg mindig ott van!
2012. máj. 18. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha csak kevés vér jön, akkor ne használj tampont, mert kidörzsöli a hüvelyed, tönkreteszi a nyálkahártyát és könnyebben kapsz el fertőzéseket.
2012. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2012. máj. 18. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért egy teszt akkor nem árt. ("Figyeltünk" alatt azt érted, hogy nem szakadt ki az óvszer, vagy azt, hogy megszakítással védekeztek?)


Lehet hormonális ingadozás miatt is pl. Szoptatsz még? Olyankor ez normális is lehet. Persze a görcsölés nem igazán, szóval ha nem múlik el, akkor irány a doki, lehet, hogy a gombán kívül vm más is volt, és gyulladás van.

2012. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megszakítás! És így "védekezünk" már a párommal 12 éves, és soha nem történt "baleset"! Ezért gondolom, hogy most sem! De nem lehet tudni! Én a gombára gondolok, mivel nem voltam vele dokinál, és nem kezeltem ki, magától múlt el! De lehet valami gyulladásom is van! Sajnos már voltak gondjaim egyszer cisztákkal, és akkor is úgy görcsölt, mint amikor megjön!
2012. máj. 18. 13:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, nem, nem szoptatok, sajnos tápszeres a babám!
2012. máj. 18. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi is már 27 éve így védekezünk,még eddig jó volt,,de ez tényleg nem egy tuti védekezés.Nálunk még a naptári napok is fontosak és a kettő együtt már azé majdnem biztos. Nem baj egyébkén ha nem vérzel nagyon,nem mindig egyforma a pete éréssel járó vérzés.Sajnos még az idő is befolyásolja.

Nekem pld..most nagyon meg van és nem szokott ,,,igaz 46 éves vagyok,de ez nem ok..

2012. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát mázli, az biztos. A megszakításos módszernek közel 50% a pearl indexe...
2012. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már nem görcsöl a hasam, és a "vérzés" is elmúlt, össz vissz egy napig volt, vagy még addig sem! Még azon is gondolkozom, hogy a görcsölést be képzeltem magamnak! Na, mindegy, jövőhéten elmegyek dokihoz, úgyis aktuális a rákszűrés! Még azon is gondolkoztam, hogy fogyókúrába kezdtem, és van olyan nap, amikor nem is eszek, max valami kekszet! És csak kávézom! Lehet valamilyen szinten ez is bekavar a szervezetemnek! Vagy nem tudom! Még azért várok pár napot, hátha megjön rendesen!
2012. máj. 19. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!