Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A versenyszerű sport hogyan...

A versenyszerű sport hogyan befolyásolhatja a menstruációt?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,2 éve versenyszerűen kajakozom,és mikor elkezdtem a kajakot azon a nyáron jött meg először.
2012. máj. 19. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj tampont! :) Én versenyszerűen athletizálok!
2012. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom,most kezdtem el használni,de befolyásolhatja azt hogy mikor jon meg meg mennyi?
2012. máj. 19. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
ne használj tampont!
2012. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megerőltető a sport, akkor el is maradhat a menstruáció.
2012. máj. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen befolyásolhatja, különböző módokon. Van akinél gyakrabban jön meg és erősebb a sport miatt, van akinek normális időben jön meg, de kevesebb a sport miatt, és van akinek egyáltalán nem jön meg a versenyszerű sporttól. De nem értem a kérdést. Igazából mi érdekel téged?
2012. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak innen-onnan hallottam,hogy befolyásolhatja de nem tudtam hogyan.Meg sportoevosnál is van egy papír amit ki kell tölteni és azon is van ilyen kérdés,hogy neked befolyásolja-e.Köszi a választ:-)
2012. máj. 20. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Amúgy meg nekem is befolyásolja annyiban, hogy mikor éppen szezon van, és versenyek, akkor mindig kevesebb a vérzésem.
2012. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!