Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A petefészek ciszta után...

XX25 kérdése:

A petefészek ciszta után hogyan alakul a ciklus? Késés, kimaradás? Utána esetleg milyen tüneteket észleltetek? Van esetleg valakinek ezzal kapcsolatban tapasztalata? Sajnos az interneten sehol sem találok ezzel kapcsolatban tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

Petefészek cisztám volt, ami kidurrant magától a menstruáció előtt egy héttel. Nőgyógyász állapitotta meg ultrahangon, mert előző este éles fájdalmakat éreztem a bal petefészkemnél. Azt mondta szedjek valamilyen tablettát 10 napig, de a gyógyszerész szerint ez csak fájdalomcsillapitásra, és gyulladáscsökkentésre jó. Mivel azért annyira nem fájt már másnap és harmadnap, ki sem váltottam.

A ciklusaim általában 28 naposak, bár 1-2 nap késés előfordult már, még ennyit (egy hetet) sosem késett. Soha nem maradt még ki egy havi sem. A melleim érzékenyek, és gyakran émelygek, de csak egész enyhén. Reggel és este fáj a méhem és a derekam úgy, mintha meg akarna jönni, de ez is csak kb. 1-2 percig tart. Tesztet már csináltam, és negativ. 25 éves vagyok, és terhes még sosem voltam.



#cisztaután
2012. máj. 19. 21:57
 1/1 anonim válasza:
Szia! Hasonló problémával küszködök. Neked hogy alakult ezek után?
2013. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!