Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nincs peteérésem akkor...

Ha nincs peteérésem akkor lehet menstruációm? És ugye az ilyen peteérés nélküli menstruáció gyengébb a szokásosnál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 12:44
 1/5 A kérdező kommentje:
doki csinált hasi uh-t,megállapította,h az elmúlt 2 hónapban peteérésem sem volt,de látott sárgatestet,ami a menstruációra utalt,mensim meg is jött,de gyengébb.
2012. máj. 22. 12:45
 2/5 anonim válasza:
0%
terhes vagy bazz:D
2012. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 hetet késett a menstruációm és szűz vagyok
2012. máj. 22. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Én policisztás ovárium szindrómás vagyok, aminek a lényege, hogy ha van is menstruáció, de a legtöbb esetben peteérés nélküli, ezért lesz a sok kis "megérni akart" tüszőből ciszta és ezért nem lesz terhesség. A peteérés nélküli menstruáció nem gyengébb a peteérésesnél, teljesen ugyanolyan.

Nem mondom, hogy neked is ilyen betegséged van, de magamat tudtam felhozni példának ezzel, hogy van ilyen. :)

2012. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet peteérés nélkül menzesz. Az, hogy milyen, teljesen változó.

Nekem is PCO-m van, de ha úgy jön meg, hogy nincs előtte peteérés, akkor gyengébb, és elhúzódik. Ált. orvoshoz kell menni, hogy adjon rá vmit, különben kb. sosem múlna el.

De olyan is van, akinek teljesen normális.


Viszont ha van sárgatest, akkor kellett lennie peteérésnek...

2012. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!