Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez rendellenességnek számít?...

Valaki : kérdése:

Ez rendellenességnek számít? Mindkét mellbimbóm be van húzódva (néha csak az egy). Ha forr vízben fürdök vagy fázok, nem egyformán húzódik össze a kettő. Van, hogy csak az egyik húzódik össze, és keményedik meg, a másiknak semmi baja.

Figyelt kérdés

És mindkét mellbimbóm hegyén fehér lepedék van,ami szintén akkor látszik,ha melegben vagyok...Összefüggő lepedék,nem lehet lemosni, és pont a mellbimbóm hegyén van...

Orvosnál voltam ultrahangon,de azt inkább hagyjuk,mert abban az orvosban én nem bízom meg...

ha rendellenesség,mitől lehet?

15/L



2012. máj. 23. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A behúzódott mellbimbó nem csak esztétikailag zavaró, hanem a szoptatásnál is problémát jelenthet. Vagy bimbó kiemelőt használsz, vagy megműtteted. A műtétnél benne van a pakliban, hogy érzéketlen lesz a bimbó udvar.
2012. máj. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg abban az orvosban akinél voltál, akkor menj másikhoz!
2012. máj. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Befelé forduló mellbimbód van. Nyugodj meg, semmi baj nincs veled, ez egy természetes dolog. Nem mindenkinek áll a bimbója, mint a cövek. A befelé forduló mellbimbó egyáltalán nem zavaró esztétikailag (nem értem, miért lenne az), és szoptatásnál sem feltétlenül okoz problémát. A babák nagyon ügyesen rájönnek a szopizási technikára, ha pedig kicsit nehezebben megy majd, akkor ott a bimbókiemelő, ami megkönnyíti a helyzetet.

A lényeg, hogy ezért ne érezd magad kellemetlenül, mert nincs miért. Rengeteg nőnek olyan a mellbimbója, mint neked.

2012. máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi volt a gond az UH-s orvosnál?

Ugyanaz végezte az UH-t, mint aki vizsgált? SzTK-ban külön ember csinálja.

2012. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggel 5,34 kor micsoda gondolatok foglalkoztatnak... ez nem gyenge :)
2012. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!