Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz kell mennem,...

Milyen orvoshoz kell mennem, ha a seggemen vannak kiütések? Kenem, de nem hat.

Figyelt kérdés
Menstruáció után azt vettem észre, hogy ahol a betét hozzáért a fenekemnél a bőrhöz, ott volt egy dudor. Kb. akkora, mint egy szúnyogcsípés és rettentően viszketett. Ha megkapartam, akkor erősen kidudorodott, ha nem, akkor visszalapult, de persze, ha hozzáért a bugyi, megint viszketett és én megint vakartam. Most már a fenekem mind a két oldalán van. Két kerek alakú foltot látni. A folt színe sötétebb, mint a bőröm és az egyik kb. 3 cm-es a másik meg 2x akkora. De a körön belül nem viszket. Csak is a széle. Ha megvakarom a szélét, ahol viszket, egyből kidudorodik a kiütés. Kaptam rá Elocomos krémet. Olyan, mintha mulasztotta volna, de szerintem nem jó rá. Már 1 hete kenem. Már hatnia kellett volna. De ilyen problémával milyen orvost keressek fel? Egy bőrgyógyászt? Végülis nem kell belenéznie a seggembe, mert, ha lehúzom a bugyimat, akkor már alap állapotban is látszik a folt széle. Kérlek, segítsen aki tud.
2012. máj. 24. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászhoz menj, de ha egy mód van rá, ne úgy mondd el a panaszod, hogy kiütéses a "segged"...
2012. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak mutasd meg a "segged"! :DDDD
2012. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!