Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellben csomó. Valaki tud...

Mellben csomó. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 éve van egy csomó a mellemben. Azt hittem hogy elmúlik. Aztán tavaly elmentem egy mellvizsgálatra, azt mondták semmi baj vele, menjek el sebészetre és megműtik. Hát nem mentem... Ennek lassan több mint egy éve... És mielőtt megfog jönni nekem általában mindig nagyon húzódnak a melleim, és amelyikben van a csomó (bal) na az mégjobban fáj. Megint vizsgáljanak meg? Vagy hogyan zajlik egy ilyen műtét. Aki ilyenben tapasztalatokkal rendelkezik az kérem írjon! Ja és hegesedésről meg ilyenekről is szeretnék tudni! 18/L
2012. máj. 26. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
OMG, miért nem mentél el? El is rákosodhat...
2012. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis milyen csomó? Fibroadenoma? Szerintem érdemes kiszedetni, ha fáj.

Bnőmnek kiszedték. Fogamzásgátlót meg nem javaslom, mert neki pl. attól jött elő...

2012. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó idegeid vannak, hogy ha 2 évig eltudtad viselni, hogy csomó van a melledben, amiről nem tudod, hogy mitől van.
2012. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!