Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCo-s vagyok, elmaradt vérzése...

PCo-s vagyok, elmaradt vérzések, terhes lennék?

Figyelt kérdés
az első menszesz óta fogamzásgátlót szedtem a pco miatt, de ezt nemrég abbahagytam...a menszeszem először csak norcolut-tal jött meg, majd miután az elfogyott és vártam hogy "beálljon" sehogy...már egy hónap kimaradt és hiába védekezek, kezdek magamnak hasnövekedést beképzelni, és attól tartok terhes lehetek...egy hónapja csináltam tesztet az első eröltetett menszim után, biztos ami biztos alapon, de negatív lett...mi lehet velem? a pco miatt késhet ennyit vagy terhes lehetek?

2012. máj. 26. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A PCO-nak az egyik fő jellemzője, hogy a legtöbb nőnél az ovuláció és a vérzés hiányával jár.

Én is PCOS-es vagyok, és párhavonta jön meg.

Csinálj még egy tesztet, de ha normálisan védekeztél, nem vszínű a terhesség.

És magától nem igazán fog helyrejönni a dolog, arra kb. felesleges várnod.

2012. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha védekeztek rendesen, akkor kizárt a terhesség. Inkább a pco miatt késik.


[link]


Ezen az oldalon szinte mindent megtalálsz a pcoról. Legfőbb tünetek, hármas kezelés.


31 hetes pcos kismama

2012. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kismama neked pedig gratulálok a picihez! úgy tudom pco mellett nehezebb teherbeesni...
2012. máj. 28. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Igen, nehezebb, bár ez függ az inzulinrezisztencia mértékétől. Az első baba a második hónapban sikerült, a második 2 és fél év után.

31hkm

2012. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!