Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány vagyok, nagyon...

16 éves lány vagyok, nagyon piros ott lenn, viszkető érzést érzek, és valami sárgy dolog folyik ki belőlem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A tanultak szerinet, szerintem gombás fertőzésről van szó, amit anibiotikummal lehet gyógyitani.Még soha nem voltam nőgyógyásznál, és félek...
2008. ápr. 25. 09:28
 1/8 anonim válasza:
100%

Haladéktalanul menjél el nőgyógyászhoz!Igen sajnos ez gombás fertőzés.

Beszéld meg édesanyádal hogy mi a helyzet,talán vele nem fogsz félni az orvosnál.

2008. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
ilyan korban mär igenycsak de kellene lennie egy nögyogyäszodnak.ne haragudj a kéRdéSért de anyukäd miéRt nem törödik ezzel..?:(.tehät ne félj a nögyogytol,nem fäj a vizsgälat mg semmi.söt...ha még szüz vagy nem is nyul fel a hüvelyedbe.nyugodtan ment el,és felir majd valami kupot vagy kenöcsöt,azis lehet hogy gyogszert.nekem egyszer volt ilyen és gyogszert irt fel..és hatott.de mindenképp menj el mert ha nem mész a gomba toväbb szaporodik amiböl nagyobb bajod is lehet.
2008. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen...szerintem is ez a megoldás...mert nem szeretném ha komolyabb bajom lenne...de az orvos nem fog szólni semmit? v nem szól ha ninics leborotválva? v ha levan? és ott lekell vetkőzni? v tesznek rám vmit?
2008. ápr. 25. 12:31
 4/8 anonim válasza:

A nőgyógyász csak a bajjal fog foglalkozni,nem azzal hogy kinek hogyan van leborotválva vagy nem.

És nem fog semit sem szólni csak azt mondja meg hogy mit csinálj vele.Meg megkérdezi mikor volt az utolsó menzeszed ha már menstruálsz.

Bisztos antibiotikumot szedtél ezért is lehetséges ,hogy ez a gondod.Sok sikert.

Az első hozzászoló voltam.

2008. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz barátnővel is dokihoz,jó ha tudod ,hogy bárhol össze lehet szedni a hüvelygombát!Ez nem ciki,csak irtó kellemetlen.16 évesen nem kell,hogy legyen nőgyógyászod,van aki az első terhességével megy elöször ilyen helyre 23 évesen(mint én!)Kérj tanácsot,hogy kihez menj,egy kedves doki nem veszi el egy életre a kedved a dokihoz járástól.
2008. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elöször én 15 évesen mentem hüvely gombával orvoshoz.Hidd el nem ciki.Nem antibiotikumot fogsz kapni,ha már nem vagy szüz,biztos hüvelykupot,ha az vagy tabletát és kenőcsőt.Le kell vetközni,deréktol lefelé.Vegyél fel valami hosszabb pulovert vagy menj szoknyába ha szégyenlösebb vagy.(Az öltözötöl elkell menned a vizsgálo asztalig)Az meg hogy nem vagy megborotvákozva ne foglalkoztasson,az orvos sem foglalkozik ezzel.Légy nagy lány és menj orvpshoz.Nem lesz olyan szörnyü,mint ahogy elképzeled.
2008. ápr. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek...sokat segitettetek.

Különben erről bexéltem anyuval, és elakart vinni orvoshoz, de én nem szerettem vna!ezért adott v mi orvosságot.

Miután feltettem itt a kérdést és kaptam válaszokat, megint bexéltem anyuval, és megkértem h kisérjen el.Kedden megyünk.Mostmár nem érdekel ki mit gondol, az a fő h egészséges legyek.

2008. ápr. 27. 16:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah megvolt a nőgyógyász is! ha valakinek szintén ilyen gondja van, nyugodtan mennyen el orvoshoz, nem lesz semmi gond...mostmár tudom h egészséges vagyok!de ezt ennek az oldalnak köszönhetem...pus
2008. máj. 6. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!