Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek rajtam ezek a...

Mitől lehetnek rajtam ezek a piros foltok? És nagyon viszketnek is, mitől?

Figyelt kérdés
Az éven 5 ötödszörre veszem észre magamon hogy kis piros foltok jelennek meg a hasamon, hátamon, és combomon. először azt hittem himlő.. voltam vele orvosnál. írt fel gyógyszert csalán kiütésre, de hiába szedtem nem használt.. kenegettem viszketés ellen is több kevesebb sikerrel. Ha víz érte akkor nagyon bepirosodtak és hihetetlenül elkezdett viszketni. így nem tudtam 2 hétig fürdeni rendesen. mert csak úgy múltak el hogy nem érte intenzíven víz. Nem ettem semmit amit eddig ne ettem volna.. így fogalmam sincs mitől van :S a háziorvosom pedig mindig ugyanazt a gyógyszert írja fel ami nem használ :/
2012. máj. 30. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
És miért nem bőrgyógyászhoz mész vele?
2012. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
koleszban laktam, szobatársamnak volt hasonló baja, ha a hidegvizet használta, a forró viztől nem volt semmi baja, de mesélte hogy nem csak a koleszos vizzel van ilyen baja, hanem a városi vizzel komplettba (volt hogy nem koleszba fürdött hanem barátjánál és akkor is kijött rajta)
2012. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen problémával bőrgyógyászhoz kell menni. Írni fog fel antihisztamint és kenőcsöt is (esetleg rázókeveréket). Időbe telik, mire ezek elkezdenek hatni. Legalább 2-3 hónapig szedd az antihisztamint. A kiváltó okot lenne érdemes kideríteni.
2012. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy már a többen is írták, menj bőrgyógyászhoz!
2012. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!