Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 39 évesen perimenopauzát...

39 évesen perimenopauzát állapítottak meg nálam, Jeanine fogamzásgátlót írtak ki, ez az első doboz, rendszeresen szedem, de az állapotom nem javult, szinte naponta megvérzek. Ez normális? A gyógyszernek tényleg "be kell állnia? "

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Mivel az ösztrogénszinted csökkenőben van, próbálkozz olyan gyógynövényekkel (teába) ami helyrehozná az egyensúlyt!

Én sosem fogok ilyen tablettákat szedni, szerintem többet árt, mint használ!

Antalvali.com-on nézz utána milyen természetes és egészséges úton teheted magadat egészségessé! Van olyan teakeverék, amely megnövel az ösztrogénszintet egészségesre, volt olyan, is aki szinte meddő volt, és ennek a teának köszönhetően teherbe esett!

Ezt csak azért írom neked, mert mostanában foglalkozom, az egészséges életmóddal, mert érdekel a téma. Én biztos nem a gyógyszeripar termékeinek szedésével áldoznám fel az egészségemet. egy próbát tehetsz szerintem.

30N

2012. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. máj. 31. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

39 évesen (de szerintem semmilyen életkorban) már végképp ne szedj fogamzásgátlót.

Én is a www.antalvali.com-ot javaslom, találsz a problémádra megoldást.

2012. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!